Twilight

Kdo je Alice Cullen?

Alice je členem známé upírské rodiny vegetariánů žijících ve Forks.Je obdařena zvláštní schopností a tou schopností je vidět budoucnost,ne vždy se to ale stane tak jak to viděla.Její vize jsou založené na konkrétních rozhodnutích osoby jejíž vidí budoucnost,takže se můžou během minuty klidně změnit.Ve Forks žije se svou adoptivní rodinou,roli matky a otce se ujali Carlisle a Esmé,dále taky má 3 sourozence Emmeta,Rosalie a Edwarda,a potom ještě Bellu.Její láskou života a manželem je Jasper se kterým žijí u Cullenů.

A jak Alice vlastně vypadá?Jako každý upír má bílou mramorovou kůži,je nadpřirozeně krásná a jako vegetarián má zlato-hnědé oči.Má hubenou postavu a je malého vzrůstu.Své černé vlasy má ostříhané na krátko a jsou rozježené do všech stran.Hodně lidí by ji přirovnalo spíše k elfovi než k upírovi.

Jen málokterá baletka by ji nezáviděla její chůzi.Kdykoliv kolem vás projde,připadá vám to jako kdyby tančila.Její oblečení je jak jinak než podle posledních modních trendů,sama totiž modu a cokoli s ním související miluje.Její oblíbenou činností je samozřejmě nakupování,jak jinak.

Jako člověk se narodila kolem roku 1901 a její jméno bylo Mary Alice Brandon.Pocházela z Biloxu ve státě Mississippi.Měla sestru Cynthii.Kvůli své schopnosti,která se u ní objevila již za lidského života byla uzavřena do Ústavu pro duševně choré.Všichni si mysleli že její vize jsou pouze výmysli její fantasie,ale když se stávali skutečností tak z ní lidi měly strach.

V době když byla v ústavu tam přibyl nový doktor,který byl upír.Samozřejmě ihned poznal její zvláštní schopnost a věděl že Alice je výjimečná.Ale nechtěl ji prozatím proměnit.Kromě doktora upíra se v té době v okolí toulal i upír James(znáte ze Stmívání) a Alice mu nádherně voněla a chystal si ji ulovit.Když se to dozvěděl doktor tak aby Jamesovi překazil plány rozhodl se že Alice přemění.Takže místo Alice,James zabil jejího zachránce upíra doktora.

A tak se Alice stala upírem kolem roku 1920 a navždy jí bude 19 let.

Alice na svůj lidský život neměla vůbec žádné vzpomínky.

Po své přeměně se rozhodla odejít z blázince.I když byla upír pořád ji její vize zůstali,a ve své schopnosti se i zdokonalila.Ve svých vizích opakovatelně vídávala Jaspera a rodinu Cullenových.Řídila se svými vizemi a brzy potkala Jaspera,samozřejmě okamžitě se do sebe zamilovali.S Jasperovou pomocí se vydali hledat rodinu Cullenových a kolem roku 1950 je našli a připojili se k nim.Dokonce se říka že Alice vyhodila Edwarda z jeho původního pokoje,protože z jeho pokoje měla lepší výhled.A od té doby žijí všichni pohromadě.

Samozřejmě Alice měla s Jasperem svatbu a na rozdíl od Emmeta a Rosalie pouze jednu.

Její nejlepší kamarádkou je Bella,již od začátku Bellina vztahu s Edwardem ji považuje za svou sestru.V Novém měsíci se ona vrátí zpět do Forks aby zkontrolovala Bellu a poté se vydává s Bellou do Itálie zachránit Edwarda.

Nyní žije svůj spokojený nesmrtelný život s Jasperem a s Cullenovými.

Pavlína říká
26.08.2012

Alice je z nich nej!! Hrozně ji závidim! Je vážně boží :)))

Brusinka Jill říká
12.03.2012

Nejradši bych žila ve stmívání ale to nejde máš to senzační.

Veveřička Kate říká
11.03.2012

Máš to skvělí fak úža já stmívání zbožňuju škoda že neni víc dílů Alice je skvělá je ze stmívání nejlepší postava :)

Jane říká
16.03.2010

Jak ktera baletka já ji to například nezávydím.

I LOVE TWILIGHT říká
07.02.2010

No já twilight zbožňuje jsem opravdu velká fanynka a vše co se kolem šuste hned vím.(samozdřejmě i vše o všech členech teď čtu celou sérii po druhé) máš to tu moc hezké.vážně. já sama mám dvě stránky: www.twilightstmivani.wbs.cz www.vampireorwerewolf.websnadno.cz

Granulka říká
03.01.2010

Ze Stmívání mám nejraději Alici a Jaspera a proto mě tento článek docela potěšil....máš opravdu moc hezký blog.... Díky

TwiliGht_Girl twilight-lowe-girl.blog.cz říká
25.12.2009

Jsem největší faninkou Twilight takže to už vím............ale máš to tu přenádherné!!:-**

Alice říká
23.10.2009

Ahoj jsem největší faninkou Alice Cullen - Ashley Greene a tak už tohle dávno vým, ale i přesto mě to zaujalo a máš to tady moooc hezké.

elizabeth říká
05.07.2009

no ja nemam slov je to fakticky uzasne alice je hrozne cool postawa

Babunka baidy.sblog.cz/ říká
03.07.2009

a nemá spíše hnědé vlasy?

Zdeněk říká
25.06.2009

Prostě fantastický článek moc děkuju. Alice je úplně suprová a ještě hezčí :) neznám lepší postavu.

Jessi říká
21.04.2009

Jsou všichni uplne uzasny nelepsi je edwadr a bella :) je to snad nejhezci film roku:)

Pollis říká
09.04.2009

Alici mam z nich nejradči..Moc díky za tenhle článek =)Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek