Twilight

Kdo je Emmet Cullen?

Emmet Cullen je upír,ale který je vegetarián.Nepije lidskou krev ale zvířecí.Již podle příjmení je členem rodiny Cullenových,se kterými žijeme v městečku Forks,ve státě Washington.Toto město je vhodné pro upíry,hodně zde prší a je skoro pořád zataženo,málokdy zde svítí slunce.

Emmetovou manželkou a láskou je krásná Rosalie.Všichni si myslí že vztah mezi Emmetem a Rosalie je pouze fyzický,ale ve skutečnosti měli i psychický vztah.Rosalie je pro Emmeta jeho anděl.V jejich domě ve Forks s nimi bydlí ještě jejich adoptivní rodiče Carlisle a Esmé a potom ještě se sourozenci Jasperem,Edwardem a Alice.Jeho výjimečnou schopností je jeho abnormální síla,má ji větší i než normální upíři.

O Emmetově minulosti se pouze ví že jeho celé jméno je Emmet McCarty Cullen.Narodil se kolem roku 1915 a pocházel ze státu Tennessee.Na upíra byl přeměněn v roce 1935,zrovna mu bylo 20 let.V ten osudný den byl na lovu v horách a napadl ho medvěd.Věděl že tento smrtelný útok nepřežije ale pak přišel jeho anděl a zachránil ho.Když se probral viděl dvě krásné tváře andělů a myslel si že to jsou andělé a že je v nebi.Ty tváře patřili Carlislovi a Rosalie,jeho zachránkyni.Hned jak se probral tak mu Carlisle vše vysvětlil a řekl mu že je upír.Emmet tím nebyl nějak překvapen a řekl si že až tak hrozné to být nemůže,když je v místnosti se dvěma anděly.Ihned se zamiloval do Rosalie jako ona do něho.Od té doby žijí spolu a měli již několik svateb.Rosalie se hrozně ráda ukazuje,a Emmet pro ni udělá co ji na očích vidí,proto tolik svateb.

Emmet tím že je upír tak má mramorovou kůži a jeho oči jsou zlato-hnědé,tím že je vegetarián.Jeho postava je ale odlišná,je vysoký a svalnatý,říká se že hmotností jako vzpěrač.Jeho vlasy jsou zbarvené do tmavě hnědé a jsou krátké a kudrnaté.

Je velmi zábavný a v jeho přítomnosti se nikdo nenudí,pořád si z někoho utahuje.Nejčastěji z Belli a její nemotornosi.Hrozně rád soutěží a uzavírá sázky,a samozřejmě ve všem tom vítězí.A dalšími zálibami je samozřejmě Rosalie a jeho jeep.

Edwardka říká
24.07.2010

jeho jmeno není emmet, ale emmett, a jednu sázku prohraje. páku s novorozenou bellou

jack říká
31.01.2010

jako neberto nějak vážně ale ten článek je strašně blbej.a navíc proč pořád tam je sou vegeteriani píjí zvížecí krev je to blbé !!!

elizabeth říká
05.07.2009

emmett je welmi ale fakticky welmi sexi a cool ako skoro vsetci z twilight sagy je zabawny mily a wzbudzuje respekt zboznujem postawu emmetta tak ako aj ostatne no mohol by sa vo filmoch viacej vyskitovat ako aj pstatne wedlajsie postawy............:)

Mrs.Nila blog-o-stmivani.blog.cz říká
17.06.2009

Hraje ho Kellan Lutz

selenka říká
22.04.2009

tj upo mega krasney monkey-man!!

Nelíí edwardbella.blog.cz říká
23.02.2009

ahoj jo jasne rada se Spratelim mas hezekej blog na to ze si v zacatcich.. jinak na diplom třeba Alici a hele a nemuzes mi rict presneji co chces na diplom prosíímVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek