Twilight

Kdo je Jasper Hale?

Jeho původní jméno bylo Jasper Whitlock.Narodil se roku 1843 a pochází z Texasu.Okolo roku 1861 vypukla Občanská válka,Jasperovi bylo zrovna 18 let.Byl velice odvážný a tak se přidal k vojákům do této války.Velmi se mu ve vojenském prostředí dařilo, a tak byl brzy povýšen na majora.Sám začal určovat strategii pro armádu,jelikož v tom byl dobrý.

V roce 1863 se rozhodl opustit město ve kterém byla armáda a vydal se na cestu až když byla tma.A právě tahle cesta byla pro něj tou osudnou cestou.

Za městem,viděla jak po cestě jdou tři překrásné ženy,byla abnormálně krásné.Krásné bylo protože to byli tři upírky,ale to Jasper nevěděl.Ty tři upírky se živili lidskou krví,jak jinak.

Maria,ta byla vůdkyní těch upírek,se rozhodla že Jaspera promění taky na upírá.Jasper dlouho dobu žil s Mariou,byl jedním z jejích vojáků.V té době kdy byl upírem,totiž byla válka upírů o území,takže Jasper pomáhal s výcvikem novorozených upírů.Nejenom že je cvičil k boji,ale také poté zabíjel upíry,které již nepotřebovali.

Jako upír získal Jasper zvláštní schopnost,je schopný manipulovat s emocemi těch kteří jsou s ním a také je schopen cítit jejich emoce.Jasper nebyl se svým životem u Marii spokojen,a začal hledat něco nového a lepšího pro jeho život.Takže odešel od Marii a ostatních upírů a začal hledat.

V roce 1948 si ho na jeho cestách našla upírka jménem Alice.Zrovna měl namířeno do nějakého baru,a když vstoupil hned ji tam vyděl.Byla krásná a hned se do ní zamiloval.Alice ho viděla ve svých vizích a vydala se ho hledat.Právě Alice byla jeho novým životem.Alice se neživila lidskou krví,ale zvířecí.A tak Jasper stejně jako Alice přestal pít lidskou krev a také se stal „vegetarianem“.Alice měla vize o rodině vegetarianu a s Jasperem se rozhodli že je najdou a budou žít společně s nimi.Roku 1950 jejich hledání skončilo a našli Carlisle Cullena.

Rodiny Cullenových je přijala mezi sebe a tak žijí s nimi.Carlisle a Esmé se stali jejich otcem a matkou.Také získali dva bratri Emmeta a Edwarda a sestru Rosalie.

Jasper si vzal Alice za svou manželku,ale měli pouze jednu svatbu.

Jasper jako každý upír má bílou mramorovou kůži a jako „vegetarián“ má zlato-hnědé oči.Je vysoký a jeho postava je hubená.Barva jeho vlasů je blond,a má je krátké a kudrnaté.On a Rosalie svou podobou připomínají dvojčata a tak aby byli méně nápadní mají stejné příjmení Hale,a tvrdí že Esmé je jejich teta.S ostatníma žije v městečku Forks ve státě Washington.Zde taky studuje střední školu,občas je to pro něj dost těžké.Vegetariánem je totiž krátkou dobu a tak má hodně práce s tím aby odolal vůni krve ve škole.Do školy chodí jenom kvůli Alice a taky kvůli ní se snaží ovládat.Jeho věk je napořád 20 let.

Elize říká
20.11.2011

Adminko nwm co na to říct osah a blog jakž takž ale moc se oapkuješ každej čánek to samí

alice říká
21.01.2010

jasper byl se životem u marie spokojený!za to že s ní nezůstal může Peter a Charllote!

Babunka baidy.sblog.cz/ říká
21.06.2009

wostrý XD

Nelíí SB edwardbella.blog.cz říká
24.02.2009

hej tak to si chvýli pockas na tu povidku xD ted newim co dal... xD ale neco me napdlo xDVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek