Twilight

Kdo je Rosalie Hale?

Celým jménem Rosalie Lillian Hale,se narodila roku 1915 a pocházela z Rochestru ve státě New York.Tím že byla Rosalie i za lidského života velmi krásná byla zvyklá na velkou pozornost okolí.Když jí bylo 18 let tak její rodiče rozhodli že ji vyberou budoucího manžela.Vybrali ji jak jinak koho jiného než někoho z bohaté vrstvy.Rosalie byla ráda že tím pomůže rodičům a také její snoubenec měl titul a byl i velmi pohledný.Takže se chystala svatba.Rosalie v té době měla svou nejlepší kamarádku která již byla vdaná a za manžela měla muže z nižší vrstvy,avšak si ho brala z lásky.Sice si její kamarádka nežila zrovna nejlépe ale byla štastná a již měla dokonce se svým manželem syna.To byla věc kterou ji Rosalie záviděla,sama hrozně toužila po svém vlastním dítěti.Bylo před svatbou a Rosalie se rozhodla že navštíví svou kamarádku,rozhodla se jít k ní pěšky a sama.Nějakou dobu u ní byla a již bylo pozdě večer a tak se rozhodla vrátit se domu.Manžel její kamarádky ji chtěl doprovodit ale ona nechtěla a vydala se sama a právě to se jí stalo osudným.

Když se vracela domů tak si ji vyhlídla partička opilých mužů a začala po ní povykovat.Ze začátku Rosalie tomu nevěnovala pozornost ale pak si všimla že mezi těmi muži je i její snoubenec.Ten k ní hned šel i s ostatními opilými muži.A jak to asi dopadlo,když oni byli opilý a ona tak krásná?Začali se jednoduše bavit.Skončilo to tak že Rosalie byla polomrtvá na ulici kdy nikdo nebyl a už se loučila se svým životem.

Měla zrovna štěstí že ulicí zrovna procházel Carlisle Cullen a když ji viděl v jakém je stavu,tak se rozhodl že ji pomůže.Odnesl ji tedy do svého domu kde v té době žil se svou manželkou Esmé a synem Edwardem.Tím že ji pomůže myslel to že ji přemění na upíra.Tím jak byla Rosalie krásná tak se Carlisle těšil že Edward k ní bude cítit to samé co on cítí k Esmé a že již nebude sám.Ale Carlisle se mýlil.Rosalie se i Edward líbil,ale Edward k ní cítil pouze sourozenecký vztah,měl ji prostě rád jako sestru a ne jako ženu.Rosalie na něj byla naštvaná že si ji někdo dovolil ji odmítnout,když je tak krásná,ale vyrovnala se s tím.

Jako ostatní Cullenovi byla upírem Vegetarianem.A tak když jednou se vydala na lov tak viděla jak divoký medvěd soupeří s nějakým mužem.Rosalie našla toho muže na pokraji smrti ale hned se do něj na první pohled zamilovala.Ten muž byl Emmet.Emmet když ji viděl tak si myslel že je již v nebi a že Rosalie je jeho anděl.

Celou cestu lesem až do domu ho nesla v náručí aby ho Carlisle také pro ni zachránil.Taky že ji Carlisle vyhověl a Emmeta přeměnil na upíra.Emmet se do ní také hned zamiloval a od té doby spolu žijí jako manželé.Rosalie je ráda v centru pozornosti a tak neměla pouze jednu svatbu ale více.Rosalie se svým manželem žijí s rodinou Cullenových a jsou to upíři vegetariani.Jejími nevlastními sourozenci jsou Edward,Japer a Alice,poté také bude i Bella.Jako matka je Esmé a otec je Carlisle.Kvůli škole nemá příjmení Cullen ale Hale,takové příjmení má i Japer.Aby všem nebylo divné že jsou všichni Cullenovi tak se Jasper a Rosalie představují jako dvojčata,oba dva si jsou podobný a tvrdí že Esmé je jejich teta.

Kdyby kolem vás Rosalie prošla tak by jste ji popsali jako bohyni.Je ještě krásnější než normální upíři.Jako každý upír má typické znaky-mramorovou plet a zlato-hnědé oči.Její vlasy jsou dlouhé a jsou zlaté barvy.Její postava je štíhlá a je vysoká,každá modelka by ji její vzhled záviděla.Tím že je tak krásná tak si o ni lidi myslí že je pyšná a arogantní.Ale ve skutečnosti taková není,snaží se pouze chránit svou rodinu,byla by pro ni udělala cokoliv.

Klidně by svou nesmrtelnost vyměnila za lidský život který ji hodně schází.Jako jediná byla proti tomu aby Bellu přeměnili,jejím důvodem proč byla proti bylo to,že Bella měla právo na výběr a nechtěla aby Bella musela zažívat to co ona.Hlavně nemohla pochopit jak může Bella dobrovolně vyměnit svůj lidský život za život upíra.

Její největší zálibou je vylepšování svého auta a také těch ostatních a poté taky ráda chodí na nákupy.

Adrianka říká
16.02.2013

Já to nepřečetla vůbec, musela jsem to zabrat, ale jinak hezký

Lily říká
03.04.2012

Elize nepíše se to Japer ale Jasper trošku tyky číst víš

Elize říká
20.11.2011

Zasekla se asi zhruba v 18letech ;) Adminko máš tam hodně chyb havně ve slově JASPER píšeš JAPER :D A ten text je velmi špatně čitelný ... :( Takhle si člověk azchvíli zkazí oči

misha říká
05.04.2011

TO JE PRVNÍ FOTKA KTEROU VIDÍM KDE SE ROSE SMĚJE

twilight love říká
04.03.2011

je to moc hezky jen 1 chyba ona nebyla jedina kdo nechtel aby se bella stala upirrkou byl to jest eedward =) ale jinak opravdu nadherny

ja říká
29.01.2010

je to pekne a citala som to v knihe ale nada sa mi to citat

Zdenda říká
27.01.2010

Ale tohle se psalo i v knížce (ve třetím dílu, když Bella spala u Cullenovích) - večer k ni přišla a začala ji vyprávět svuj příběh. Bylo tam víc podrobností tak neváhejte a přečtěte si to!!

nikitka říká
16.12.2009

já si taky, myslela ,že je to mrcha,ale ted chapu,že ne. je smutnej pribeh.

Babunka baidy.sblog.cz/ říká
12.07.2009

chudák holka. teď ji naprosto chápu. není to žádná mrcha nebo tak. prošla si naprostým peklem :(. chudáček :). doufám, že už se s tím smířila :). nevíš, v kolikati letech se zasekla?Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek