Twilight

První Bleskovka

Tak sem dávám konečně první bleskovku.

Jak jistě víte tak odpovědi piště do komentářů,a tím že je to první bleskovka tak diplom dostanou všichni co budou mít správné odpovědi.

Na všechny odpovědi čekám do dnešní 20 hodiny,takže ve 20:00 se bude Bleskovka uzavírat...

Doufám že se vám bude líbit a jinak hodně štěstí při řešení :-)

  1. Proč Bella odjela do Forks?
  2. Jak se jmenuje nový manžel René?
  3. Co za rodinu žije na Aljašce?A vyjmenuj všechny členy?

  4. Kvůli čemu odjel Edward z Forks,když byla Bella byla poprvé ve škole?

  5. Jak je starý Carlisle Cullen?

  6. Tak a poslední otázka je,co chcete na diplom?

miška www.stmivani-twilight-bella.blog.cz říká
14.07.2009

1)Bella odjela do forks kvůli tomu že matka se vdávala a ona ji nechtěla řečeno otravovat a aby mohla její matka cestovat tak se rozhodla že pojede bydlet s tátou. 2)Phil 3)Tanyina rodina Tanyu,Eleazar,Irinano,Kate, a ta posledni no hmmmm nemůžu si zpomenout 4)no když poprvé no Edward musel odjed kvůli no nevím jak to mám říci no kvůli tomu jak bella voněla nemohl vedle ní sedět protože by ji s chutí chtěl kousnout tak jel na chvíli na alijašku a byse tam uklidnil a byl silnější no aby ji nekousnul;) 5)no jak to myslíte je mu 30let a ve skutečnosti muje no tak 360 až 400 let 6)Edwarda z bellou;)

Rosalia94 rosalia94.blog.cz říká
14.03.2009

1.Aby mohla její matky cestovat se svým mužem. 2.Phil 3.Tanyina rodina(Tanyu,Irina,Kate,Eleazar,nevím) 4.protože se bál že se neudrží a že zabije Bellu 5.150-250let nevím určitě 6.Rosalii a Emmetta

Rosalie www.twilightsaga.blog.cz říká
06.03.2009

1◘ aby mohla jeji mamka cestovat s novym manzelem 2◘ Phil 3◘ Cullenovi(Carlisle,Esme,Rosalie,Emmett,Alece,Jasper,Edward) 4◘ mno bo v nem rospoutala pocity chut na krev! 5◘ mno tak to nevim!rekla bych ze 23 6◘ mno tak treba celou rodinu Cullenu!

Alis www.twilinght-forever.blog.cz říká
06.03.2009

1)Její mamka odjela někam s novým manželem... 2)Phil 3)Cullenovi...??Edward,Alice,Jasper,Rosalie,Emmett,Carlisle,Esme 4)Jaj...bo mu smrděla...??×D 5)OuF...tak to newím...:( 6)Carlisleho a Edwarda...Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek